✔️Rigalit Bamboo Roślinna Ściółka Dla Kotów 2,5 KG✔️- StonesGarden.pl ®

Rigalit Bamboo Roślinna Ściółka Dla Kotów 2,5 KG

Utrzymuje właściwą higienę w kuwecie dzięki swoim bardzo wysokim właściwościom absorpcyjnym. Rigalit pochłania również nieprzyjemny zapach moczu i ekskrementów. Nie przykleja się do łap kota i nie tworzy pyłu podczas wsypywania do kuwety.

Okazje dnia

22,73 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Ściółka składa się w 65% ze zmiażdżonych włókien bambusowych w formie granulatu. Utrzymuje właściwą higienę w kuwecie dzięki swoim bardzo wysokim właściwościom absorpcyjnym. Rigalit pochłania również nieprzyjemny zapach moczu i ekskrementów. Nie przykleja się do łap kota i nie tworzy pyłu podczas wsypywania do kuwety.

Czy wiesz, że...

Bambus to roślina należąca do rodziny wiechlinowatych (Poaceae), która obejmuje podrodzinę bambusowych (Bambusoideae) liczącą ponad 1200 gatunków. Niektóre gatunki cechuje bardzo szybki wzrost, a pędy tworzące łodygę bambusa mogą osiągać wysokość do 30 m przy dziennym przyroście 1 m.

Sposób użycia:

na dno kuwety wsypać warstwę ściółki Rigalit o grubości 2-3 cm. Granulat ma tak wysokie właściwości absorpcyjne, że powyższa ilość jest wystarczająca. Regularnie usuwać mokre i zbite granulki. Uzupełniać usunięty granulat. Raz w tygodniu wymieniać całą ściółkę. Jedno opakowanie umożliwia napełnienie trzech kuwet.

Zalecenia: Przechowywać w suchym miejscu. Trzymać z dala od dzieci.

3166780055146

Opis

Materiał
Drewno
Gama kolorystyczna
Brąz
Frakcja
do 15 mm

Zobacz także

Ostatnie zakupy klientów

Promocje w Stones Garden

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło