Rozpałka

Drewno rozpałkowe, drzewo na rozpałkę  - StonesGarden

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

Drewno rozpałkowe to produkt, który ułatwi Ci rozpalanie ognia w kominku oraz piecu. Sprawdzi się także podczas grillowania. Pocięte jest w drobne szczapki, gotowe do użycia. Materiał został naturalnie wysuszony w specjalnych wysokotemperaturowych suszarniach. Jest ekologiczny i pozyskiwany ze zrównoważonej gospodarki leśnej. Dostępna jest również ekologiczna podpałka do pieca, kominka i grilla. Postaw na wygodne i szybkie rozwiązanie, które ułatwi Ci rozpalenie ognia.

Drzewo na rozpałkę

Postaw na materiał, który ułatwi Ci rozpalanie w kominku, piecu czy grillu. Drzewo na rozpałkę to naturalny produkt, pozbawiony wszelkich niedoskonałości, takich jak pleśń, grzyby i innego typu drobnoustroje, mogące powodować uczulenia albo poważne choroby. Dzięki suszeniu w specjalnych suszarniach, jego wilgotność oscyluje poniżej 20%. Długość szczap wynosi około 18-22 cm, a ich grubość – od 2 do 4 cm, więc nie trzeba ich dodatkowo łupać. Rozpałka do kominka jest gotowa do użycia. Zapakowana jest w worek foliowy albo raszlowy, bądź w karton.

Drewno rozpałkowe – postaw na ekologiczne rozwiązanie

Wybierając wysokiej jakości, suche drewno na rozpałkę przyczyniasz się redukcji CO2, a tym samym do ochrony środowiska oraz klimatu. Po spaleniu pozostawia niewiele popiołu, który możesz wykorzystać jako naturalny nawóz w swoim ogrodzie. Możesz również postawić na produkt z drewna z dodatkiem wosku. Rozpałka do kominka pali się powyżej 5 minut. Nie wydziela zapachu i nie pozostawia śladu po sobie. Jej struktura ułatwi Ci rozpalanie w piecu lub kominku, jest łatwa do przechowywania. Zamów już teraz drewno rozpałkowe i dołącz do grona zadowolonych klientów.

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie niektóre mogą być

już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.