Fontanna Ceglany Mur

Fontanna w obiegu zamkniętym.

Okazje dnia

1 530,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

FONTANNA CEGLANY MUR 

Przedstawiamy fontannę ogrodową "Ceglany mur".

Szukasz oryginalnej ozdoby do ogrodu? Patio? Oto ona.

Fontanna ma 120 cm wysokości, osadzona na podstawie 52 x 52 cm. Wykonana jest z wysokiej jakości żywic epoksydowych. Świetnie imitują naturalną cegłę. To solidna konstrukcja, charakteryzująca się wysoką dbałością o detale. Działa w obiegu zamkniętym, co oznacza, że nie musi być podłączona bezpośrednio do kranu. Woda w dolnym zbiorniku pompowana do górnego naczynia, kaskadowo, pod wpływem grawitacji spływa w dół. Dodatkowego, wizualnego efektu dodaje jej podświetlenie diodami LED, które jest już podłączone. Fontanna jest odporna na warunki atmosferyczne.

Zasilanie z sieci 230V / zasilacz 12V / moc pompki ok. 12W W komplecie pompa wody oraz przewody zasilające. Jest to produkt wykonany, w ogromnej mierze, przez człowieka. Malowana ręcznie. Nie obawiaj się tandety! Ile potrzebujesz czasu, by ją podłączyć ? Jedynie 5 minut!

ZASTOSOWANIE

Słuchając spływającej wody masz wrażenie, że jesteś w pobliżu górskiego strumienia. Przelewająca się woda w upalne dni nie tylko będzie cieszyć wszystkie Twoje zmysły, ale również doda ochłody i rześkości. Dźwięk fontanny sprawia , że w ogrodzie będziesz relaksować się jeszcze efektywniej. Fontanna "ceglany mur" pięknie wygląda w towarzystwie kwiatów, krzewów, wszelkiego rodzaju kamieni, prawdziwego muru, czy elementów drewnianych. To ozdoba nie tylko ogrodu, ale i tarasu. To, gdzie ją umieścisz zależy jedynie od Twojej wyobraźni. Swoją ofertę kierujemy również do właścicieli hoteli i pensjonatów. Jeśli szukacie oryginalnej ozdoby, zapraszamy do kontaktu! To niezaprzeczalnie jedna z tych inwestycji, która będzie cieszyła oko i ucho, długimi latami.

5903738121595

Opis

Materiał
Ceramika
Gama kolorystyczna
Brąz
Przeznaczenie
kompozycje w architekturze ogrodowej oraz budowlanej

Zobacz także

Ostatnie zakupy klientów

Promocje w Stones Garden

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło