• Nowy

Kamień Lazur Grys 16-31 mm

18,45 zł
Brutto

Grys biało - niebieski lazur. 

Opakowanie
Ilość

Lazur Grys

Lazur Grys jest świetnym materiałem do dekoracji.

Jego wyjątkowa kombinacja trzech barw szarości, bieli i kremu stanowi niezastąpiony element w każdym ogrodzie. Spokojne chłodne barwy pozwalają uzyskać elegancki wygląd ozdobnej części ogrodów i ścieżek ogrodowych. Ostre krawędzie pozwalają osiągnąć surowy, bardziej naturalny efekt otoczenia. Świetnie nadaje się jako wypełnienie rabatek oraz pasy wokół domu. Lazur Grys – Zastosowania Lazur Grys idealnie nadaje się jako uzupełnienie rabatek ogrodowych. Jego chłodne barwy pięknie komponują się z naturalną roślinnością oraz ozdobami z większych kamieni. Ostre krawędzie dobrze trzymają się gleby przez co sprawi, że kompozycja nie ulegnie zniszczeniu podczas większych ulew czy pielęgnacji roślin, które są nim otoczone. Większe kamienie świetnie spisują się jako ozdobny pas wokół domu, ponieważ zapewniają dużą powierzchnię do odparowania wody opadowej, co pomoże przy odprowadzaniu nadmiaru wilgoci z gleby i ułatwi pielęgnację otaczanych roślin. Połączenie Lazur Grys z ogrodowymi elementami.

Kolor grysu Lazur sprawia, że świetnie wygląda w prawie każdej kompozycji. Oprócz zastosowań do dekoracji kwiatów, ma też on swoje mocne strony w miejscach częściej użytkowanych. Wykorzystanie go jako podłoża wokół miejsca na ogniska czy też obszaru do grillowania pozwoli nam bez przeszkód korzystać z tych obszarów dodatkowo je upiększając. Chłodne, jasne barwy będą znakomicie wyglądać otoczone ciepłym światłem ogniska. Surowość koloru pozwoli też uzyskać niepowtarzalną kompozycje kiedy wokół ogniska znajdować się będą ławki z kamieni lub ciemnego drewna.

Korzyści z wykorzystania Lazur Grysu

Lazur Grys jest kamieniem ozdobnym, który dzięki swoim chłodnym barwą wpasuje się w niemal każdy nowoczesny ogród. Wytrzymałość tego kruszcu jest kolejnym jego atutem. Bez względu na temperaturę czy warunki pogodowe Lazur Grys będzie upiększał nasze otoczenie.

*Kruszywa/kamienie ogrodowe Stones Garden są kruszywami pokopalnianymi, które wg normy mogą być do 15% zanieczyszczone. Jest to tak zwane podziarno. Nie podlega to reklamacji. Kamień nasz nie jest płukany. Produkt jest naturalny, unikatowy. Do zdjęć produktów wykorzystujemy mała próbkę kamienia. Kamień w rzeczywistości może różnić się nieco kolorem.

5903738125272
157 Przedmioty

Opis

Materiał
Kamień
Gama kolorystyczna
Niebieski
Frakcja
16-30 mm
Przeznaczenie
rabatki

Specyficzne kody

ean13
5903738125272

Zobacz także

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie niektóre mogą być

już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.