Hydrobox System Oszczędzania Wody

Hydrobox System do Nawadniania Roślin Ogrodowych

HYDROBOX to opatentowany system do nawadniania roślin ogrodowych, zieleni miejskiej, trawników, na sadzeń oraz do zabezpieczeń przeciwerozyjnych.

Okazje dnia

9,99 zł
Brutto
Model

Kupujesz więcej? Kupujesz taniej

Ilość Rabat Oszczędzasz
5 0,89 zł Do 4,45 zł
Ilość

HYDROBOX system oszczędzania wody składa się z włókniny, która ściąga wodę z gleby do jego wnętrza, wewnętrznego szkieletu i superabsorbentu (polimeru zatrzymującego wodę). Jeden gram tej substancji może zatrzymać aż 300 gramów wody, zwiększając przy tym swoją objętość 300 razy.

Dla prawidłowego zatrzymania wody superabsorbent potrzebuje wolnej przestrzeni, którą zapewnia szkieletowa konstrukcji HYDROBOX. Domowy system nawadniania roślin 3-krotnie zmniejsza częstotliwość podlewania, zwiększa liczbę przyjętych sadzonek do 50 %, przyspiesza wzrost roślin i poprawia ich kondycję, a także chroni w czasie upałów i suszy ogranicza straty wody nawet do 75%. Poznaj wszystkie zalety i postaw na automatyczne podlewanie roślin HYDROBOX.

Automatyczne podlewanie roślin HYDROBOX

Zastosowanie produktu zauważalnie poprawia kondycję roślin przy mniejszym nawadnianiu. Hydrobox system oszczędzania wody można stosować pod większość roślin pokojowych i ogrodowych, także pod rośliny jagodowe, krzewy i drzewa. Producent poleca stosowanie go na obszarach nasłonecznionych. System do nawadniania roślin HYDROBOX świetnie sprawdzi się na tarasie, balkonie, w ogrodzie oraz na działce. Uwielbiany jest przez azalie, clematisy, pomidory oraz inne rośliny wymagające częstego podlewania.

HYDROBOX system oszczędzania wody

HYDROBOX domowy system nawadniania roślin zapewnia stały dostęp do wody w trakcie jej niedoborów (susza, urlop, itp.). Stosowanie wydłuża czas między podlewaniem i pozwala zredukować zużycie wody nawet o 50%. Chroni w czasie suszy, poprawia rozwój systemu korzeniowego oraz zapewnia optymalny rozwój. Sama aplikacja jest bardzo prosta. Efektywnie działa nawet przez trzy lata. Automatyczne podlewanie roślin HYDROBOX to świetne rozwiązanie. Postaw na praktyczne rozwiązania i zamów już teraz odpowiednią ilość. 

5902596812010
563 Przedmioty

Opis

Materiał
Inny
Zastosowanie
dla roślin domowych
do kwiatów
do owoców i warzyw
do roślin wodnych
pod krzewy
uniwersalne

Specyficzne kody

ean13
5902596812010
Ocena 
2024-01-23

Hydrobox System Oszczędzania Wody

Rewelacyjny produkt.

Napisz opinie

Zobacz także

Ostatnie zakupy klientów

Promocje w Stones Garden

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło