Kamień Aqua Stone 7-15 mm Rosso Verona 1150 ml

Kamień Aqua Stone 7-15 mm Roso Verona 1150 ml - Stonesgarden.pl®

Otoczak pokryty specjalnym rodzajem lakieru i żywicy dzięki czemu nie jest nasiąkliwy. 
Kamień nie wpływa na parametry wody! 

Okazje dnia

29,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Polecamy wodne kamienie! Swoje zastosowanie znajdą w przeróżnych aranżacjach. Zarówno w domu, jak i ogrodzie. Kamienie zawsze są modne, zawsze dodają wartości, naturalności. Aqua Stone poleca się do wielu zadań. Przydadzą się wszędzie tam, gdzie naturalnym materiałem chcesz wypełnić przestrzeń.

Otoczak Roso Verona ma beżową barwę. Jasny, ciepły odcień Aqua Stone Roso Verona sprawia, że stanowi piękne tło dla roślin i zwierząt żyjących w akwariach lub terrariach.

Otoczak pokryty jest specjalistycznym lakierem i żywicą. Ta powłoka sprawia, że kamień nie jest nasiąkliwy. Co ważne, otoczak nie wpływa na parametry wody. Nie szkodzi wodzie, roślinom ani zwierzętom. Aqua Stone Roso Verona są idealne zwłaszcza do akwariów o wystroju kamiennym i skalistym. Aqua Stone tworzą nie tylko piękne tło, ale i kryjówki. Te kamienie to fantastyczne podłoże do ukorzeniania się roślin. Nasze Aqua Stone nie stanowią źródła substancji nieorganicznych.

Aqua Stone są świetnym materiałem do kompozycji w szkle. Zbuduj z Aqua Stone modny "Las w szkle". Kamienie w połączeniu z zielonym roślinami i ziemią wyglądają obłędnie. Spróbuj swoich możliwości i stwórz swoją własną, oryginalną kompozycję kamieni w szkle. Do tego celu użyj różnych frakcji i kolorów. Aqua Stone dają ogrom możliwości! 

Aqua Stone są idealne do wysypania nimi wierzchu donic. To praktyczne i bardzo estetyczne rozwiązanie. Kolor kamieni możesz dobrać do koloru donicy, co wzmocni całość aranżacji. Aqua Stone w donicy sprawiają, że podlewanie nie jest tak częste i uciążliwe. Aqua Stone to kamienie wielozadaniowe!

Jeśli masz pytania, zadzwoń, chętnie pomożemy.

Stones Garden - źródło ogrodowych inspiracji.

5903738120338

Opis

Materiał
Kamień
Gama kolorystyczna
Beż
Przeznaczenie
do wystroju wnętrz

Specyficzne kody

Zobacz także

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło