Kamień Brzoskwiniowy Grys do ogrodu 70-150 mm - stonesgarden.pl ®

Kamień Brzoskwiniowy Grys do ogrodu 70-150 mm

Piękny Gres o brzoskwiniowo-różowej barwie.

Okazje dnia

1 150,10 zł
Brutto
Wybierz
Ilość

Piękny Grys w kolorach brzoskwini i różu.

Brzoskwiniowy Grys 70-150 mm to naturalny kamień o pastelowej barwie, ale nieoczywistej, bo wieloodcieniowej. Kamień do ogrodów, które nie mają być szablonowe, ale inne niż wszystkie. Brzoskwiniowy kamień nie jest nudny. Jego mieszane odcienie, zmieniają się wraz z warunkami pogodowymi. Jeśli zrosi go deszcz staje się intensywniejszy, brzoskwiniowo-pomarańczowy, w słońcu staje się subtelniejszy. To sprawia, że ogród z brzoskwiniowym grysem nigdy nie jest nudny.

Spróbuj nowych kolorów w swoim ogrodzie 

Ten kamień staje się coraz popularniejszy wśród architektów ogrodów. Profesjonaliści doceniają go za niezwykłą barwę i nietuzinkowy wygląd. Brzoskwiniowy Grys idealnie sprawdzi się jako główny element podłożona ogrodowego lub jako akcent. Kolorystyczna tego kamienia to odskocznia od standardów - bieli, czerni, czy szarości. Jeśli planujesz ogród, w którym ma pojawić się nietuzinkowy kolor, wybierz brzoskwiniowy grys. Rabaty kamienne z brzoskwini to świetny pomysł. I jakże oryginalny! Gabiony wypełnione brzoskwinią wyglądają wyjątkowo. To wybór dla tych, którzy nie boją się koloru i chcą być oryginalni.

Kamień płukany. Naturalne zapylenie powstaje w wyniku tarcia bryły o bryłę. Wielkość brył różni się od siebie w ramach przyjętej frakcji.

*Kruszywa/kamienie ogrodowe Stones Garden są kruszywami pokopalnianymi, które wg normy mogą być do 15% zanieczyszczone. Jest to tak zwane podziarno. Nie podlega to reklamacji. Kamień nasz nie jest płukany. Produkt jest naturalny, unikatowy. Do zdjęć produktów wykorzystujemy mała próbkę kamienia. Kamień w rzeczywistości może różnić się nieco kolorem.

5903738124756
24 Przedmioty

Opis

Materiał
Kamień
Gama kolorystyczna
Pomarańcz

Specyficzne kody

ean13
5903738124756

Zobacz także

Ostatnie zakupy klientów

Promocje w Stones Garden

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło