Piasek do spoin DANSAND

person Opublikowany przez: Marta ze Stones Garden list Kategoria: Kamienie Dnia: comment Komentarze: 0 favorite Wyświetleń: 772

Naturalny produkt duński, składający się z piasku kwarcowego suszonego w piecu i specjalnych minerałów o naturalnie wysokiej wartości pH. Hamuje rozwój chwastów. Przeznaczony do fugowania, spionowania kostki brukowej oraz płyt z betonu i kamienia naturalnego. Utrzymuje trwały efekt.

Piasek do spoin pomoże rozwiązać problem chwastów na tarasach, podjazdach i chodnikach - produkty przyjazne dla środowiska, naturalne i trwałe. W zależności od rodzaju podłoża można wybrać pomiędzy piaskiem Dansand® do wypełniania fug, pyłem kamiennym lub ciemnym pyłem kamiennym Dansand® do układania kostki brukowej lub szczególnie wytrzymałym polimerowym środkiem do układania kostki brukowej Dansand®. Wszystkie produkty są przyjazne dla środowiska, a przede wszystkim łatwe w użyciu.

Zapomnij o godzinach ślęczenia na kolanach i wcierania środków chwastobójczych w patio lub podjazd - pozbądź się kłopotliwych problemów z chwastami za pomocą piasku do wypełniania fug Dansand® w bardziej naturalny sposób. Jeśli będą Państwo przestrzegać naszych wskazówek dotyczących naprawy, chwasty na tarasie, podjeździe lub chodniku staną się przeszłością. 

Czy to patio, podjazd czy chodnik, nasze produkty zapewnią Ci czyste spoiny między płytami od samego początku.

wydjnosc piasku do spoin DANSAND

Stonesgarden piasek do spoin dansand

Więcej informacji >> https://www.dansand.co.uk

Zobacz video jak używać piasek do spoin marki Dansand

Komentarze

Brak komentarzy na ten moment!

Zostaw komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie niektóre mogą być

już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.