Naturalny miód akacjowy 1250g

Naturalny miód akacjowy 1250g

Miód akacjowy krystalizuje bardzo powoli, dzięki czemu przez długi czas występuje w postaci płynnej. Ma lekki, słodki smak, w którym dość mocno wyczuwalny jest aromat kwiatów akacji. Ponieważ jest bardzo słodki, można go bez obaw podawać szczególnie dzieciom, którym inne miody nie zawsze będą smakować.

Polecamy również

53,10 zł
Brutto
Ilość Obecnie brak na stanie

MIÓD AKACJOWY - Stones Garden z własnej pasieki

100 % Naturalny

Nasza pasieka prowadzona jest przede wszystkim z pasji do pszczelarstwa i przyrody. Znajduje się na terenie dolnego śląska, położona na uboczu wsi, z dala od terenów przemysłowych. To nasza pasja i dodatkowe zajęcie. Doskonałym wyborem zakupu na naszej stronie są także świece w 100% z wosku pszczelego.

Produkt ten poleca się przy zaburzeniach trawienia, skurczach, nadkwaśności, a także w przypadku zapalenia żołądka i jelit. Składniki miodu akacjowego działają osłonowo na żołądek i chronią przed nadmierną ilością kwasów trawiennych. Miód akacjowy usprawnia pracę wątroby, wspomaga jej detoksykację. Zawiera on dużą ilość cukrów prostych, dlatego polecany jest szczególnie przy zwiększonej aktywności naszego mózgu, zmęczeniu fizycznym, psychicznym, a także przy osłabieniu organizmu.

Miód ma właściwości uspokajające, poprawia nastrój w chwilach wyczerpania, a także pomaga zwalczyć bezsenność. Stosuje się go także w leczeniu chorób zapalnych i bakteryjnych nerek oraz układu moczowego. Miód akacjowy można wykorzystywać także w leczeniu chorób skóry. Przeważnie najbardziej pomocny okazuje się przy ropnych zakażeniach. Bardzo dobrze wpływa na gojenie się likwidowanie zakażeń.

Miód akacjowy ma niską aktywność antybiotyczną i przeciwbakteryjną, ale jest za to świetnym lekarstwem na ból gardła, kaszel i inne dolegliwości górnych dróg oddechowych.

Waga netto +/- 1250 G

Miód ze zdjęć może lekko odbiegać kolorem od stanu rzeczywistego ze względu na ustawienie ekranu lub kąt padania światła.

W zależności od daty rozlewu miodu do słoików, miód jest w postaci płynnej lub skrystalizowanej.

W trosce o pszczoły:

Czy wiesz, że keramzyt pomaga dbać o pszczoły? Pszczoły pełnią bardzo ważną rolę w życiu człowieka. Bez ich pracy wyginęłoby wiele gatunków roślin, a plony byłyby znacznie niższe. Keramzyt w poidle, sprawi że pszczoły i inne owady będą mogły spokojnie zaczerpnąć płynu, bez ryzyka zamoczenia lub utonięcia.

5903738125876

Opis

Materiał
Żywność

Zobacz także

Gorąca sprzedaż

Nowości w ofercie

Taniej nie kupisz!

Ziemie i nawozy

Kamienie dekoracyjne

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie niektóre mogą być

już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.