KS SuperTab Tabletki solne

KS SuperTab Tabletki solne

Wspomagają proces regeneracji. Spełniają wymagania procesowe i systemowe dla zmiękczaczy wody na bazie żywic jonowymiennych oraz gwarantują prawidłowe działanie systemu wymiany jonowej.

Okazje dnia

47,41 zł
Brutto
Wybierz
Ilość
Obecnie brak na stanie

KS SuperTab tabletki solne do zmiękczania wody zostały stworzone do stosowania w stacjach uzdatniania wody, zarówno tych przydomowych, jak i przemysłowych. Z ich dobrodziejstwa mogą z powodzeniem korzystać szpitale, hotele i restauracje, pralnie, myjnie samochodowe oraz oczyszczalnie ścieków. Przydatne okażą się również na basenach - zapewniają przyjazną dla skóry dezynfekcję obiektów. Tabletki solne do zmiękczacza wody KS SuperTab gwarantują prawidłową eksploatację instalacji wymiany jonowej.

Sól tabletkowana KS SuperTab korzyści z użytkowania.

KS SuperTab tabletki solne skutecznie zmiękczają wodę, dzięki czemu ograniczają zużycie jej, a także detergentów do prania czy zmywania. Dodatkowo chronią instalację przed osadzaniem się kamienia kotłowego. Tym samym zmniejsza się ilość osadu w kabinach prysznicowych, na armaturze i płytkach ceramicznych. Sól tabletkowana KS SuperTab regularnie stosowana przedłuża żywotność sprzętu AGD. Produkt został odpowiednio zabezpieczony i przygotowany do transportu. Pamiętaj, by po otwarciu zabezpieczyć opakowanie i zapobiegać dopływowi wilgoci do jego wnętrza. 

Skład produktu: NaCl 99,9%

4003885197434

Opis

Materiał
Granulat

Specyficzne kody

ean13
4003885197434

Zobacz także

Ostatnie zakupy klientów

Promocje w Stones Garden

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło